Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa im. por. Witolda Dzięgielewskiego w Zaleskich

AKTUALNOŚCI

2020-04-23

Rekrutacja uzupełniająca

Szanowni Państwo!
Uprzejmie informuję, że w dniach 27-30.04.2020 r. odbędzie się uzupełniająca rekrutacja do pięciogodzinnego 
oddziału przedszkolnego 
i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich na rok szkolny 2020/2021.

2020-04-16

Wyniki rekrutacji

Informujemy, że zakończyło się  postępowanie rekrutacyjne do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Zaleskich.
Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego oraz klasy I na rok szkolny 2020/2021 w załączniku.

2020-04-14

Uwaga!

 

Szanowni Państwo!
 

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN  zajęcia w dniach 15.04 - 26.04.2020r. nadal będą się odbywały w formie zdalnego kształcenia za pomocą platformy Librus Synergia oraz form i metod wskazanych przez nauczyciela, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej zapewniających wymianę informacji między nauczycielem, uczniem i rodzicem. 

 
2020-04-08

Radosnego Alleluja!!!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie,

które niesie odrodzenie duchowe,

napełni wszystkich spokojem i wiarą,

da siłę do pokonywania trudności

i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość
życzą Dyrektor oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej w Zaleskich


Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkole będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.

2020-03-29

Rekrutacja

Szanowni Rodzice !                                     


Uprzejmie informujemy, że ze względu na zagrożenie koronawirusem rekrutacja do pięciogodzinnego oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich na rok szkolny 2020/2021 odbywać się będzie od 01.04.2020 r. do 08.04.2020 r. tylko drogą elektroniczną. Wnioski należy wysyłać na adres e-mail: sekretariat@spzaleskie.pl Po zakończeniu kwarantanny prosimy o uzupełnienie dokumentacji papierowej.

2020-03-24

Dyżur pedagoga

"Wspieram, słucham, rozmawiam."
Dyżur pedagoga szkolnego on -line poprzez dziennik Librus 
od poniedziałku do piątku 
w godz. 8.00 - 11.00  oraz 18.00 - 20.00.

 

2020-03-24

Komunikat

Szanowni Państwo!
 
W związku z wystąpieniem zagrożenia zdrowia i życia uczniów zarządzam prowadzenie nauki w warunkach domowych i kształcenie na odległość. Począwszy od dnia 25 marca do dnia 10 kwietnia 2020 z możliwością przedłużenia, w szkole obowiązywać będzie nowy tygodniowy rozkład zajęć dostępny na platformie Librus oraz stronie internetowej.

W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny: 59 814 12 67 bądź
e
-mail:sekretariat@spzaleskie.pl

Z wyrazami  szacunku,
Zbigniew Bednarczyk - dyrektor Szkoły Podstawowej w Zaleskich

2020-03-12

Prośba do Rodziców

Szanowni Rodzice!
W związku z zaistniałą sytuacją - zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych - proszę, aby w najbliższym czasie wspierać i zachęcać dzieci, a szczególnie ósmoklasistów do korzystania ze zdalnie przekazywanych przez nauczycieli materiałów do samodzielnej pracy.  
Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej e-podreczniki.pl są udostępnione e-materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub do samodzielnej nauki przez uczniów. E-podręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych. Więcej znajdziecie Państwo na stronie:
https://liblink.pl/QUwI8IJ3bG
                                                                           
                                                                          Z poważaniem
                                                                         Zbigniew Bednarczyk
                                                                        dyrektor Szkoły Podstawowej w Zaleskich  
2020-03-12

Apel Głównego Inspektora Sanitarnego

Szanowni Państwo!!!

Z względu na zagrożenie koronawirusem prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa m.in. zaniechane podróży, szczególne dbanie o higienę, unikanie skupisk ludzkich.
Zabrania się gromadzenia dzieci, młodzieży, dorosłych w miejscach publicznych pod karą grzywny.
Apelujemy o pozostanie w domach.

Link do apelu Głównego Inspektora Sanitarnego: 
https://gis.gov.pl/aktualnosci/apel-glownego-inspektora-sanitarnego-w-zwiazku-z-wystepowaniem-koronawirusa-w-polsce/
2020-03-11

Koronawirus!

Szanowni Rodzice !

   Zgodnie z decyzją podjętą przez Ministra Edukacji Narodowej w sprawie zagrożenia KORONAWIRUSEM zajęcia w Szkole Podstawowej  im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich  zostają odwołane od dnia 12.03.2020r. do dnia 25.03.2020r.

W dniu 12-13.03.2020r. odbędą  się tylko zajęcia opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki w domu. Zajęcia odbędą się od godz. 6:55 do godz. 12:50.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, e-dziennika lub kontakt telefoniczny -  nr (59) 814-12-67, 516-767-626.
2020-03-11

Uwaga!

Szanowni Rodzice!
Z powodu odwołania zajęć szkolnych od 12-25.03.2020r., przypominam o obowiązku opłaty za obiady. Ostateczny termin wpłaty do dnia 13.03.2020 r.  w godzinach 7:30 -12:00 w sekretariacie szkoły. Zgodnie z regulaminem szkoły, jeśli nie zostanie uiszczona opłata za obiady, dziecko zostaje wykreślone z listy osób spożywających posiłki.
                                                                                                              Patrycja Śmigielska
                                                                                                                              Intendent szkoły
2020-03-09

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy

DRODZY RODZICE!!!
Uprzejmie informuję, że rekrutacja do pięciogodzinnego oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich na rok szkolny 2020/2021 odbywać się będzie od 01.04.2020 r. do 08.04.2020 r.
2020-03-04

Koronawirus - zalecenia rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia

Zachęcamy do zapoznania się z zaleceniami w celu uniknięcia zarażenia koronawirusem. Pamiętajmy, profilaktyka przede wszystkim !

2020-03-04

Egzotycznie i ludowo, czyli udana wyprawa na Kaszuby

29 lutego 2020r. uczniowie naszej szkoły w ramach nauki języka kaszubskiego udali się na wycieczkę do Parku Edukacyjnego "Zoo-Egzotyczne Kaszuby" w Tuchlinie i Muzeum Kaszubskiego im. Franciszka Tredera w Kartuzach. Podczas zwiedzania dzieci mały okazję zobaczyć zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. 

2020-03-04

Spotkania ze sztuką

Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w wyjazdach do teatru, dlatego gdy tylko nadarzy się okazja, biorą w nich udział. Tegoroczne spotkania ze sztuką rozpoczęli na początku marca. 

2020-03-03

Powiatowy Konkurs Recytatorski i Plastyczny

IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Maluchy recytują” oraz Powiatowy Konkurs Plastyczny „Malowane wierszem” klas I-III już za nami…

Przejdź do góry strony