Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa im. por. Witolda Dzięgielewskiego w Zaleskich

AKTUALNOŚCI

2020-10-23

Uwaga !

Szanowni Państwo!!!
 

Uprzejmie informuję, że 26 października 2020 roku (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w Szkole Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich.

2020-10-12

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 1 października 2020r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny

2020/2021.  W wyniku demokratycznego głosowania przewodniczącym SU został Krystian Sasko.

2020-10-07

Organizacja Dnia Edukacji Narodowej

Informujemy, że 14 października 2020 roku wszyscy uczniowie przyjeżdżają do szkoły na godz. 8.00. Z uwagi na trudną sytuację epidemiczną w powiecie nie odbędzie się tradycyjny apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci spędzą czas z wychowawcami w klasopracowniach. Zajęcia będą miały charakter integracyjno - opiekuńczy i zakończą się o godz. 9.40. Osobom korzystającym z dożywiania zostanie wydany suchy prowiant. Uczniowie dojeżdżający o godz. 9.45 odjadą do domów.

 

2020-09-30

Uwaga !

Szanowni Państwo,

na e- dziennik została wysłana do Państwa informacja dotycząca odpłatności za obiady za miesiąc październik. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny +48 59 814 12 67, 516 766 626 lub zapraszam osobiście do sekretariatu szkoły.


Intendent SP Zaleskie
Patrycja Śmigielska

2020-09-24

Jesteśmy świadomymi ekologami – segregujemy odpady

Na naszym szkolnym korytarzu stanęły pojemniki do segregacji śmieci. Według nowych zasad  śmieci należy segregować do 5 pojemników w określonych kolorach. Do niebieskiego wrzucamy papier; zielonego - szkło, żółtego- metal i tworzywa sztuczne, brązowego  - bioodpady i wreszcie, czarny pojemnik przeznaczony jest na odpady zmieszane. 

2020-09-24

Niecodzienna lekcja przyrody

W ramach edukacji ekologicznej i ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata w miniony poniedziałek odwiedziła naszą szkołę pani Kamila Gosztyła z Nadleśnictwa Ustka. Nasi najmłodsi uczniowie mogli podziwiać w całej okazałości strój leśniczego oraz wysłuchać ciekawostek związanych z lasem i jego mieszkańcami. Pani Kamila zajmuje się edukacją ekologiczną  i o lesie wie wszystko. Przyjaciele lasu bardzo dziękują za tą niecodzienną lekcję przyrody.
2020-09-21

Z żeglarskim pozdrowieniem

W dniu 19 września 2020 roku (sobota) na terenie bazy CSW „OPTY Ustka”  oraz w porcie Ustka i na akwenie Morza Bałtyckiego uczniowie klasy czwartej z wychowawczynią panią Martą Miotk uczestniczyli w pikniku żeglarskim. Organizatorami imprezy było Centrum Sportów Wodnych „OPTY Ustka” przy współfinansowaniu i wsparciu Starostwa Powiatowego w Słupsku. 


2020-09-21

Uwaga !

Szanowni Rodzice!


Od pierwszego października zmianie ulegnie regulamin stołówki Szkoły Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich, m.in. termin odpłatności za obiady w danym miesiącu. Proszę o cierpliwość i wstrzymanie się z płatnościami za obiady za miesiąc październik do czasu udostępnienia nowego regulaminu, który po potwierdzeniu przez prawnika zostanie w przyszłym tygodniu opublikowany na stronie internetowej szkoły oraz w e-dzienniku.

                                    Intendent - Patrycja Śmigielska

2020-09-06

Zapraszamy Rodziców

Serdecznie zapraszamy na zebrania Rodziców uczniów naszej szkoły. Odbędą się one w dniu 10 września 2020r.

2020-09-02

Harmonogram przywozów i odwozów

Informujemy, że uległ zmianie rozkład jazdy autobusu szkolnego oraz przypominamy, że zgodnie z wytycznymi przewoźnika PKS Słupsk, w czasie przewozów autobusem do szkoły i w drodze powrotnej uczniowie powinni nosić maseczki. 

2020-08-31

Wytyczne MEN dotyczące organizacji roku szkolnego

Zapraszamy do zapoznania się z  instrukcjami. 

2020-08-31

Organizacja zajęć lekcyjnych

Szanowni Rodzice,

bardzo proszę  o zapoznanie się z podstawowymi informacjami związanymi z funkcjonowaniem Szkoły Podstawowej w Zaleskich z dniem 1 września 2020 r. oraz z przestrzeganiem zasad zawartych w zarządzeniu dyrektora.

                                                                                      Dyrektor  
                                                   Zbigniew Bednarczyk


2020-08-31

Uwaga!

Informujemy, że zmianie uległa godzina odwozu dzieci do domu w dniu 1 września 2020 r. 
Uczniowie odjeżdżają sprzed szkoły
o godz. 9.45.

2020-08-28

Dożywianie

Szanowni Rodzice !

     

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zagrożenie koronawirusem deklarację dotyczącą korzystania uczniów z obiadów w Szkole Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich na rok szkolny 2020/2021 prosimy składać drogą elektroniczną. 
 

2020-08-28

Inauguracja nowego roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice !
 

Przed nami nowy rok szkolny. Jego inauguracja przebiegnie inaczej niż w latach ubiegłych. Spotkamy się 1 września 2020 roku o godz. 8.00, ale nie tak jak dotychczas w hali sportowej, lecz w klasopracowniach. W wyznaczonych salach na uczniów będą oczekiwali wychowawcy. Bardzo prosimy o obecność najwyżej jednego rodzica. Wszystkie osoby wchodzące do szkoły zobowiązane są do założenia maseczki  i zdezynfekowania rąk przy wejściu. 

2020-08-25

Dobry start - wyprawka pierwszoklasisty

Wyprawka Pierwszoklasisty
na rok szkolny 2020/2021
 

Przejdź do góry strony