Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa im. por. Witolda Dzięgielewskiego w Zaleskich

AKTUALNOŚCI

2020-09-21

Uwaga !

Szanowni Rodzice!


Od pierwszego października zmianie ulegnie regulamin stołówki Szkoły Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich, m.in. termin odpłatności za obiady w danym miesiącu. Proszę o cierpliwość i wstrzymanie się z płatnościami za obiady za miesiąc październik do czasu udostępnienia nowego regulaminu, który po potwierdzeniu przez prawnika zostanie w przyszłym tygodniu opublikowany na stronie internetowej szkoły oraz w e-dzienniku.

                                    Intendent - Patrycja Śmigielska

2020-09-06

Zapraszamy Rodziców

Serdecznie zapraszamy na zebrania Rodziców uczniów naszej szkoły. Odbędą się one w dniu 10 września 2020r.

2020-09-02

Harmonogram przywozów i odwozów

Informujemy, że uległ zmianie rozkład jazdy autobusu szkolnego oraz przypominamy, że zgodnie z wytycznymi przewoźnika PKS Słupsk, w czasie przewozów autobusem do szkoły i w drodze powrotnej uczniowie powinni nosić maseczki. 

2020-08-31

Wytyczne MEN dotyczące organizacji roku szkolnego

Zapraszamy do zapoznania się z  instrukcjami. 

2020-08-31

Organizacja zajęć lekcyjnych

Szanowni Rodzice,

bardzo proszę  o zapoznanie się z podstawowymi informacjami związanymi z funkcjonowaniem Szkoły Podstawowej w Zaleskich z dniem 1 września 2020 r. oraz z przestrzeganiem zasad zawartych w zarządzeniu dyrektora.

                                                                                      Dyrektor  
                                                   Zbigniew Bednarczyk


2020-08-31

Uwaga!

Informujemy, że zmianie uległa godzina odwozu dzieci do domu w dniu 1 września 2020 r. 
Uczniowie odjeżdżają sprzed szkoły
o godz. 9.45.

2020-08-28

Dożywianie

Szanowni Rodzice !

     

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zagrożenie koronawirusem deklarację dotyczącą korzystania uczniów z obiadów w Szkole Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich na rok szkolny 2020/2021 prosimy składać drogą elektroniczną. 
 

2020-08-28

Inauguracja nowego roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice !
 

Przed nami nowy rok szkolny. Jego inauguracja przebiegnie inaczej niż w latach ubiegłych. Spotkamy się 1 września 2020 roku o godz. 8.00, ale nie tak jak dotychczas w hali sportowej, lecz w klasopracowniach. W wyznaczonych salach na uczniów będą oczekiwali wychowawcy. Bardzo prosimy o obecność najwyżej jednego rodzica. Wszystkie osoby wchodzące do szkoły zobowiązane są do założenia maseczki  i zdezynfekowania rąk przy wejściu. 

2020-08-25

Dobry start - wyprawka pierwszoklasisty

Wyprawka Pierwszoklasisty
na rok szkolny 2020/2021
 

2020-06-27

Życzenia na wakacje

      Dobiegł końca kolejny rok wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Rok bardzo dziwny ze względu na pandemię koronawirusa. Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli.
 

     Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się w nowym roku szkolnym zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach.
 

      Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń, a absolwentom sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.

 

Dyrektor, Nauczyciele
 

i Pracownicy administracji i obsługi
 

Szkoły Podstawowej w Zaleskich

2020-06-23

Zakończenie roku szkolnego

 Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

 

     W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii, w naszej szkole
nie odbędzie się tradycyjna uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020. 

 

    W  piątek, 26 czerwca 2020 roku, uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I-VIII otrzymają świadectwa szkolne zgodnie z ustalonym harmonogramem:

2020-06-10

Uwaga !

12 czerwca 2020 r. (piątek) – dzień  wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
W dniach 16-18 czerwca (wtorek, środa, czwartek) w szkole odbędą się egzaminy klasy ósmej, dla pozostałych uczniów są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.
26 czerwca 2020 – zakończenie roku szkolnego

 

2020-05-22

Zarządzenie dyrektora

   Zawiadamiamy, że od 25 maja 2020r. szkoła umożliwi uczniom klas VIII udział w konsultacjach z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty, zaś od 01 czerwca 2020r.  uczniom klas IV – VII udział w konsultacjach z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne.
 

Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem dyrektora wraz z dostępnymi załącznikami oraz wypełnienie i dostarczenie załącznika nr 1 i nr 2 do zarządzenia dyrektora, do momentu pierwszego dnia pobytu na konsultacjach w szkole zgłoszonego dziecka.
 

Konsultacje odbywać się będą zgodnie z potrzebami uczniów według ustalonego harmonogramu.
 

Jednocześnie informujemy rodziców, że realizacja podstawy programowej dla wszystkich uczniów będzie odbywała się nadal w formie zdalnej, na dotychczasowych zasadach ustalonych w danej klasie.

 

2020-05-06

Wyniki rekrutacji uzupełniającej

Szanowni Państwo!
 

Informujemy, że zakończyło się postępowanie rekrutacyjne do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Zaleskich na  rok szkolny 2020/2021.  

 

 

2020-05-06

Zarządzenie dyrektora

  Zarządzenie Nr 6/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich

z dnia 6 maja 2020 r.

w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w Oddziale przedszkolnym 

w Szkole Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

2020-04-24

Uwaga !

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN zajęcia w dniach 27.04-24.05.2020r. będą nadal odbywały się w formie zdalnego kształcenia. 
Egzaminy ósmoklasistów planowane są w terminie 16-18 czerwca.

 

Przejdź do góry strony