Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa im. por. Witolda Dzięgielewskiego w Zaleskich

AKTUALNOŚCI

2021-09-01

Harmonogram przywozów i odwozów

Informujemy, że uległ zmianie rozkład jazdy autobusu szkolnego oraz przypominamy, że zgodnie z wytycznymi przewoźnika PKS Słupsk, w czasie przewozów autobusem do szkoły i w drodze powrotnej uczniowie powinni nosić maseczki. 


 

2021-08-30

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

                Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice !
 

Przed nami nowy rok szkolny. W trosce o Wasze bezpieczeństwo jego inauguracja przebiegnie podobnie jak w roku ubiegłym. Spotkamy się 1 września 2021 roku o godz. 10.00, ale nie w hali sportowej, lecz w klasopracowniach. W wyznaczonych salach na uczniów będą oczekiwali wychowawcy. 

2021-08-19

Ogłoszenie naboru - intendent

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich ogłasza nabór na wolne stanowisko: INTENDENT

2021-07-19

Ogłoszenie naboru - samodzielny referent

DYREKTOR Szkoły Podstawowej w Zaleskich
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
                           

2021-07-01

Wyprawka szkolna

Wyprawka przedszkolaka i pierwszoklasisty na rok szkolny 2021/2022 

2021-06-29

Zmiana patrona szkoły

Wobec pojawiających się w środowisku lokalnym wątpliwości dotyczących zmiany patrona naszej szkoły, prezentujemy stanowisko Instytutu Pamięci Narodowej  w tej sprawie. 

2021-06-25

Udanych wakacji!

Życzymy wszystkim Uczniom wesołych i słonecznych wakacji. Dużo radości, udanego wypoczynku oraz niezapomnianych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!


Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne

 

 

2021-06-25

Zakończenie roku szkolnego

   Dnia 25 czerwca po raz ostatni przed wakacjami zabrzmiał dzwonek, a w sali gimnastycznej zebrała się cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście, aby podsumować miniony rok szkolny.  Z powodu pandemii nie należał on do najłatwiejszych. 

2021-06-24

Pożegnanie absolwentów

       24 czerwca 2021 roku pożegnaliśmy kolejny rocznik ósmoklasistów. Po kilku miesiącach nauki on- line i obawach, że nie uda się już spotkać w tym roku osobiście, z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, że uroczystość może odbyć się w tradycyjnej formie. I choć czasu na przygotowanie pożegnania nie było zbyt wiele, sprostaliśmy zadaniu. 

2021-06-22

Najmłodsi w Ustce

        Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I - III w ostatnim tygodniu roku szkolnego wyruszyli na wycieczkę do Ustki. We wtorkowe przedpołudnie obejrzeli w kinie bajkę "Krudowie.2", a następnie spędzili miło czas w usteckich tężniach. Na koniec pobytu spacerowali przepięknymi ulicami miasteczka, po drodze kupując pamiątki. Pogoda i humory dzieci dopisały jak należy. Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni i pełni wrażeń.

2021-06-18

Ósmoklasiści na wycieczce w Gdańsku

  Choć ostatni rok szkolny nie sprzyjał wyjazdom na wycieczki, ósmoklasiści nie dali za wygraną i gdy tylko sytuacja epidemiczna poprawiła się, wyruszyli wraz z wychowawczynią w drogę. Celem ich podróży stało się Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

2021-06-18

Na ścianie wspinaczkowej

     18 czerwca 2021 roku uczniowie z klasy V wzięli udział w wyjeździe integracyjnym do Jezierzyc, gdzie w hali widowiskowo – sportowej próbowali swoich sił na ściance wspinaczkowej. Niektórzy z nich z sukcesem wspięli się na sam szczyt, nie zabrakło przy tym emocji i dobrej zabawy. Gratulujemy odwagi.

2021-06-11

Wyróżnienie dla najmłodszych wokalistek

          Nasze najmłodsze śpiewające dziewczynki "Mini Nutki" odebrały dziś nagrody i dyplomy za wyróżnienie, które zdobyły w Miejsko - Gminnym Konkursie Piosenki Marynistycznej "Wśród Morskich Fal".

2021-06-04

Konkurs " Miejsce na nowo odkryte"

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom uczniów, nasza szkoła zorganizowała konkurs na fotoreportaż o zasięgu powiatowym, nad którym patronat objęła pani wójt Gminy Ustka, Anna Sobczuk - Jodłowska. Prace konkursowe zostały ocenione przez profesjonalne jury z Domu Kultury w Ustce. 

2021-06-01

Miłe wieści z "Ronda"

     Karina Grabowska świetnie spisała się podczas Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Polskiej, który odbył się w „Teatrze Rondo” w Słupsku. Nasza recytatorka  za przejmującą interpretację
utworów Wisławy Szymborskiej oraz Anny Kamieńskiej otrzymała wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni z naszej mistrzyni słowa.
 

2021-06-01

Narodowy Spis Powszechny

Przypominamy, że od 1 kwietnia 2021 roku Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie jest obowiązkowy. Spisem objęci są mieszkańcy Polski – zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy, stali mieszkańcy Polski przebywający w czasie spisu za granicą. Obowiązkową metodą jest samospis internetowy. 

 

Przejdź do góry strony