Szkoła Podstawowa

im. por. Witolda Dzięgielewskiego

w Zaleskich

Nawigacja

W rejsie po Zatoce Gdańskiej

Tegoroczni laureaci wojewódzkiego konkursu o tytuł „Mistrza nawigacji” wzięli udział w rejsie po Zatoce Gdańskiej, który odbył się w dniu 9.05.2019r. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Daria Lewicz i Kacper Bokacz z klasy VIII oraz Radosław Bieniek z klasy VII. Opiekę nad uczniami w trakcie przygotowań do konkursu oraz w trakcie rejsu sprawowała nauczycielka matematyki pani Magdalena Szałek. Na zamieszczonych fotografiach widzimy naszych uczestników rejsu na jachcie „PorFavore”. Mimo nie najlepszej pogody humory nie opuszczały młodych adeptów żeglarstwa, a morską przygodę z pewnością zapamiętają na długie lata. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom odniesionych sukcesów oraz życzymy kolejnych w przyszłorocznej edycji konkursu.