Szkoła Podstawowa

im. por. Witolda Dzięgielewskiego

w Zaleskich

Nawigacja

W obiektywie fotoreportera

Jak wiadomo, od kilku tygodni uczniowie, poza nielicznymi wyjątkami, uczą się zdalnie. Nie dotyczy to najmłodszych dzieci, w oddziale przedszkolnym nauka i zabawa przebiega bowiem bez większych zmian. Z ciekawością zajrzeliście do najmłodszej grupy, aby zobaczyć, co u nich słychać…

Ostatnie przedświąteczne dni w zerówce upłynęły pod znakiem kulinarnych przygotowań. Pracowite przedszkolaki przepięknie ozdobiły pierniczki, a także wykonały przepyszną sałatkę owocową. Było wesoło i bardzo kolorowo. Wszystkim udzielił się  świąteczny nastrój.

Praca wykonana przez dzieci z oddziału przedszkolnego zdobyła uznanie członków jury Gminnego Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową i zajęła I miejsce w kategorii zbiorowej – świetlice. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

W poniedziałek 21 grudnia dzieci z zerówki spotkały się przy wigilijnym stole. Na początku wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i symbolicznie podzielili się opłatkiem. Następnie można było spróbować wigilijnych pierogów i barszczyku oraz różnych słodkości. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały świąteczne paczki. Było miło i bardzo nastrojowo.