Zwycięzcy konkursu projektów we Wdzydzach Kiszewskich

Data: 25-09-2022

         Pierwszy dzień jesieni zwycięzcy wojewódzkiego konkursu projektów, czyli szóstoklasiści z naszej szkoły spędzili we Wdzydzach Kiszewskich. Tam wzięli udział w edukacyjnym pikniku żeglarskim, gdzie mieli okazję opowiedzieć innym o swojej pracy, wymienić się doświadczeniami oraz poznać zasady żeglowania i manewrowania. Projekt udostępniony był na stoisku Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli z Gdańska. Dodatkowo dla chętnych dostępne były warsztaty plastyczne. Najatrakcyjniejszą częścią pikniku dla naszych uczniów okazał się koncert szantowy, podczas którego nie tylko śpiewali, ale i świetnie się bawili. Na zakończenie pikniku nasza grupa odebrała dyplomy za wygraną w konkursie projektów. Warto dodać, że na piknik edukacyjny mogliśmy udać się dzięki pieniądzom pozyskanym podczas kiermaszu ciast, który odbył się w szkole. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pieczenie ciast oraz organizację kiermaszu - przede wszystkim rodzicom, a także pracownikom kuchni. Ogromne podziękowania dla pięciu uczennic z klasy VIII, które pomagały przy sprzedaży. Reszta pieniędzy zostanie wykorzystana na wyjazd uczniów na zawody i konkursy.

Grafika 1: Zwycięzcy konkursu projektów we Wdzydzach Kiszewskich
Grafika 2: Zwycięzcy konkursu projektów we Wdzydzach Kiszewskich
Grafika 3: Zwycięzcy konkursu projektów we Wdzydzach Kiszewskich
Grafika 4: Zwycięzcy konkursu projektów we Wdzydzach Kiszewskich
Grafika 5: Zwycięzcy konkursu projektów we Wdzydzach Kiszewskich