Wspaniałe wieści z Gdańska!!! Wyniki konkursu projektów uczniowskich

Data: 13-07-2022

       Dla przypomnienia, w roku szkolnym 2021/2022 grupa uczniów z klasy V w składzie: Lena Adamczewska, Igor Kostrubiec, Maja Seńko, Maciej Sieńko, Dominik Suchecki i Lena Ziemska pod okiem pani Małgorzaty Stępień wzięła udział w konkursie projektów uczniowskich w ramach zadania „Pomorskie Żagle Wiedzy – wsparcie regionalne". Dzieci stworzyły komiks w języku angielskim pt. „The magic of the Baltic Sea”, który można obejrzeć pod poniższym linkiem:

https://read.bookcreator.com/hNKPwaIpssMW7kCGnc4hTi4LD1v2/RWTZVuwvTlusF3dZ2cBVYQ

      Miło jest nam poinformować, że praca uczniów naszej szkoły została najwyżej oceniona. Nasi piątoklasiści zdobyli pierwsze miejsce w konkursie. Szczegółowe wyniki ukazały się na stronie Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku:

https://des.pomorskie.eu/2021/10/26/pomorskie-zagle-wiedzy-wsparcie-regionalne-konkurs-projektow-uczniowskich/?_101_INSTANCE_4oncxLCNBt6r_redirect=%2F

     Zgodnie z regulaminem konkursu nagrodą główną jest udział uczniów wraz z nauczycielami w jednodniowym rejsie organizowanym we wrześniu. Natomiast 23 września 2022 r. w Centrum Usług Turystycznych we Wdzydzach odbędzie się edukacyjny piknik żeglarski, podczas którego wręczone zostaną dyplomy udziału w konkursie. Serdecznie gratulujemy i ogromnie cieszymy się sukcesu!

Grafika 1: Wspaniałe wieści z Gdańska!!! Wyniki konkursu projektów uczniowskich
Grafika 2: Wspaniałe wieści z Gdańska!!! Wyniki konkursu projektów uczniowskich
Grafika 3: Wspaniałe wieści z Gdańska!!! Wyniki konkursu projektów uczniowskich