" Ja za 20 lat"

Data: 24-09-2019

      Od kilku lat nasza szkoła aktywnie uczestniczy w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W tegorocznej edycji laureatem konkursu plastyczno-literackiego „Ja za 20 lat” został uczeń naszej szkoły, Nikodem Olejniczak z klasy VIII, a wyróżnienia otrzymali Karolina Lisicka z klasy VI oraz dwaj uczniowie klasy III Filip Gołębiowski i Dominik Suchecki. Laureaci nagrody głównej zostali zaproszeni na uroczysty finał 2019 do Centrum Olimpijskiego w Warszawie, gdzie odebrać mają przyznane nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Uroczystość odbędzie się 3 października, oprócz laureatów wezmą w niej udział włodarze gmin, przedstawicie szkoły i rodzice. To ogromne wyróżnienie, bowiem przyznano 2540 nagród, w tym 35 nagród głównych – bezprzewodowych zestawów muzycznych oraz 2505 wyróżnień w postaci  książek. Widać, że nasi uczniowie mają wyraźnie sprecyzowane plany na przyszłość. Laureatom życzymy dalszych sukcesów i oczywiście spełnienia ambitnych celów.

Grafika 1: " Ja za 20 lat"
Grafika 2: " Ja za 20 lat"
Grafika 3: " Ja za 20 lat"
Grafika 4: " Ja za 20 lat"
Grafika 5: " Ja za 20 lat"
Grafika 6: " Ja za 20 lat"