Konkurs projektów uczniowskich

Data: 09-06-2022

         Uczniowie klasy V w składzie: Lena Adamczewska, Igor Kostrubiec, Maja Seńko, Maciej Sieńko, Dominik Suchecki i Lena Ziemska pod okiem pani Małgorzaty Stępień wzięli udział w konkursie projektów uczniowskich w ramach projektu „Pomorskie Żagle Wiedzy – wsparcie regionalne". Przez kilka miesięcy tworzyli komiks online w języku angielskim o tematyce poruszającej najważniejsze problemy, z jakimi zmaga się Morze Bałtyckie. Pełna wersja komiksu wraz z nagranymi do niego dialogami jest dostępna pod linkiem:

https://read.bookcreator.com/hNKPwaIpssMW7kCGnc4hTi4LD1v2/RWTZVuwvTlusF3dZ2cBVYQ

Poza konkursem powstała również polska wersja komiksu dla tych, którzy nie do końca rozumieją język angielski. Znajduje się ona pod linkiem:

https://read.bookcreator.com/hNKPwaIpssMW7kCGnc4hTi4LD1v2/m1-SpxPcT86ZTrxa2LDJjw

Uczniowie w ramach projektu założyli bloga https://ekobaltyk.blogspot.com, na którym dokumentowali postępy swojej pracy. Do 10 czerwca należało umieścić na nim ukończony projekt wraz z jego opisem. Na wyniki konkursu musimy jednak poczekać, bowiem prace będą oceniane na początku lipca, natomiast wyniki zostaną ogłoszone na przełomie lipca i sierpnia 2022 r. Także trzymajcie za nas kciuki!

Grafika 1: Konkurs projektów uczniowskich
Grafika 2: Konkurs projektów uczniowskich
Grafika 3: Konkurs projektów uczniowskich
Grafika 4: Konkurs projektów uczniowskich
Grafika 5: Konkurs projektów uczniowskich
Grafika 6: Konkurs projektów uczniowskich