Czas na odpoczynek

Data: 14-09-2022

       W środę, 14 września podczas długiej przerwy, w sali gimnastycznej spotkali się uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na konserwatora, pana Marka Banasika, który po wielu latach pracy postanowił odejść na zasłużoną emeryturę. W naszej szkole pan Marek pracował od 2006 roku. Dał się poznać jako sumienny pracownik i miły człowiek. W imieniu całej społeczności szkolnej podziękowania złożył pan dyrektor. Wręczył również prezent przygotowany przez wszystkich pracowników. Niejednemu z nas pojawiła się łezka w oku, kiedy śpiewaliśmy " Sto lat". Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz pan Marek pojawi się w naszej szkole, a póki co życzymy mu zasłużonego odpoczynku na emeryturze, dużo zdrowia oraz spełnienia marzeń.

Grafika 1: Czas na odpoczynek
Grafika 2: Czas na odpoczynek
Grafika 3: Czas na odpoczynek
Grafika 4: Czas na odpoczynek