Szkoła Podstawowa

im. por. Witolda Dzięgielewskiego

w Zaleskich

Nawigacja

Z serca paczka dla Seniora

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

 

W piątek zakończyliśmy w szkole akcję charytatywną pod hasłem„ Z serca paczka dla Seniora ", która uruchomiła w nas niesamowite pokłady dobra. Darów było co niemiara, dlatego postanowiliśmy przekazać je również mieszkańcom Domów dla Dzieci z Ustki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałe prezenty oraz za zaangażowanie i pomoc. Szczególne podziękowania składamy paniom: Magdalenie Dudce z Duninowa oraz Barbarze Grabowskiej za organizację oraz ogromne zaangażowanie w zbiórkę ogromnej ilości produktów spożywczych i chemicznych.

Kolejne podziękowania należą się naszej absolwentce, Zuzannie Spychale oraz uczniom z Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku za dary i pomoc w ich pakowaniu.

Nasze podziękowania kierujemy także do Mai Dudki, Konstancji Zielińskiej, Marceliny Ptaszkowskiej, Kariny i Kai Grabowskich za zbiórkę darów w miejscowościach, w których mieszkają.

Za pomoc przy pakowaniu prezentów dziękujemy Karolinie Lisickiej, Lenie Adamczewskiej, Lenie Mach, Julii Krefft, Kacprowi Strzałbie, Alanowi Zielińskiemu, Mai Dudce oraz Igorowi Nowakowi.

Kolejny raz pokazaliśmy, że Szkoła Podstawowa w Zaleskich ma wielkie serce i pamięta o potrzebujących!

 

Opiekun SU – pani Marta Miotk wraz z uczniami