Szkoła Podstawowa

im. por. Witolda Dzięgielewskiego

w Zaleskich

Nawigacja

AKTUALNOŚCI

 1. 19:32, 24-09-2020 Niecodzienna lekcja przyrody

  W ramach edukacji ekologicznej i ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata w miniony poniedziałek odwiedziła naszą szkołę pani Kamila Gosztyła z Nadleśnictwa Ustka. Nasi najmłodsi uczniowie mogli podziwiać w całej okazałości strój leśniczego oraz wysłuchać ciekawostek związanych z lasem i jego mieszkańcami. Pani Kamila zajmuje się edukacją ekologiczną  i o lesie wie wszystko. Przyjaciele lasu bardzo dziękują za tą niecodzienną lekcję przyrody.

 2. 20:39, 21-09-2020 Z żeglarskim pozdrowieniem

  W dniu 19 września 2020 roku (sobota) na terenie bazy CSW „OPTY Ustka”  oraz w porcie Ustka i na akwenie Morza Bałtyckiego uczniowie klasy czwartej z wychowawczynią panią Martą Miotk uczestniczyli w pikniku żeglarskim. Organizatorami imprezy było Centrum Sportów Wodnych „OPTY Ustka” przy współfinansowaniu i wsparciu Starostwa Powiatowego w Słupsku. 

 3. 13:37, 21-09-2020 Uwaga !

  Szanowni Rodzice!
  Od pierwszego października zmianie ulegnie regulamin stołówki Szkoły Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich, m.in. termin odpłatności za obiady w danym miesiącu. Proszę o cierpliwość i wstrzymanie się z płatnościami za obiady za miesiąc październik do czasu udostępnienia nowego regulaminu, który po potwierdzeniu przez prawnika zostanie w przyszłym tygodniu opublikowany na stronie internetowej szkoły oraz w e-dzienniku.                                     Intendent - Patrycja Śmigielska

 4. 13:31, 06-09-2020 Zapraszamy Rodziców

  Serdecznie zapraszamy na zebrania Rodziców uczniów naszej szkoły. Odbędą się one w dniu 10 września 2020r.

 5. 15:01, 02-09-2020 Harmonogram przywozów i odwozów

  Informujemy, że uległ zmianie rozkład jazdy autobusu szkolnego oraz przypominamy, że zgodnie z wytycznymi przewoźnika PKS Słupsk, w czasie przewozów autobusem do szkoły i w drodze powrotnej uczniowie powinni nosić maseczki. 

 6. 18:56, 31-08-2020 Wytyczne MEN dotyczące organizacji roku szkolnego

  Zapraszamy do zapoznania się z  instrukcjami. 

 7. 10:29, 31-08-2020 Organizacja zajęć lekcyjnych

  Szanowni Rodzice, bardzo proszę  o zapoznanie się z podstawowymi informacjami związanymi z funkcjonowaniem Szkoły Podstawowej w Zaleskich z dniem 1 września 2020 r. oraz z przestrzeganiem zasad zawartych w zarządzeniu dyrektora.                                                                                       Dyrektor  
                                                     Zbigniew Bednarczyk

 8. 10:03, 31-08-2020 Uwaga!

  Informujemy, że zmianie uległa godzina odwozu dzieci do domu w dniu 1 września 2020 r. 
  Uczniowie odjeżdżają sprzed szkoły
  o godz. 9.45.

 9. 10:56, 28-08-2020 Dożywianie

  Szanowni Rodzice !      

  Uprzejmie informujemy, że ze względu na zagrożenie koronawirusem deklarację dotyczącą korzystania uczniów z obiadów w Szkole Podstawowej im. por. W. Dzięgielewskiego w Zaleskich na rok szkolny 2020/2021 prosimy składać drogą elektroniczną. 
   

 10. 10:26, 28-08-2020 Inauguracja nowego roku szkolnego

  Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice !
    Przed nami nowy rok szkolny. Jego inauguracja przebiegnie inaczej niż w latach ubiegłych. Spotkamy się 1 września 2020 roku o godz. 8.00, ale nie tak jak dotychczas w hali sportowej, lecz w klasopracowniach. W wyznaczonych salach na uczniów będą oczekiwali wychowawcy. Bardzo prosimy o obecność najwyżej jednego rodzica. Wszystkie osoby wchodzące do szkoły zobowiązane są do założenia maseczki  i zdezynfekowania rąk przy wejściu.